O nas

DJAK to technika estradowa: światło, dźwięk, multimedia, scenografia – od projektu do realizacji. Jesteśmy jedną z młodszych firm techniki estradowej w Polsce o profilu szeroko rozumianej obsługi eventowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku, skupiając się głównie na obsłudze technicznej plenerowych wydarzeń kulturalnych, koncertów oraz imprez targowych, z czasem przeprofilowując swoją aktywność w kierunku produkcji eventowych, skupiając się na wieloformatowych wydarzeniach sportowych i innych produkcjach telewizyjnych. Dynamika rozwoju DJAK, szybkość i odwaga w planowaniu i realizacji nowych inwestycji spowodowała, że aktualnie przodujemy w produkcjach technicznych największych telewizyjnych wydarzeń sportowych – mieszanych sztuk walki, boksu. Obsługujemy cykliczne programy telewizyjne oraz najważniejsze wydarzenia kulturalne w całym kraju.

Zajmujemy się kompleksową dostawą usług z zakresu obsługi technicznej, począwszy od planowania do realizacji. Pracujemy z wyspecjalizowanymi realizatorami, technikami branży scenicznej. Zespół naszych specjalistów to doświadczeni pracownicy, którzy przy pomocy najnowszej dostępnej technologii są w stanie stworzyć dla Państwa projekt spełniający Państwa oczekiwania oraz zapewnić obsługę techniczną na najwyższym poziomie. Nasze działy projektowe, scenografii, oświetlenia, dźwięku, multimediów są do Państwa dyspozycji. W trosce o zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług, stale rozbudowujemy naszą bazę urządzeń oświetleniowych, nagłośnieniowych oraz sprzętu scenicznego.

 

NOWOŚĆ
Usługę Transmisji Online wprowadziliśmy dzięki dofinansowaniu z Funduszu Europejskiego. Oferta przygotowywana jest indywidualnie pod każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu

DJak - technika estradowa scenografia

Pracujemy na sprzęcie

Dofinansowania
DJAK SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

podpisała umowę o dofinansowanie projektu Cyfryzacja procesu obsługi wydarzeń w celu wzmocnienia konkurencyjności przedsiębiorstwa DJAK SP. Z O. O. oraz ograniczenia biznesowych skutków pandemii w ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nr Umowy POIR.06.02.00-16-0070/21-00.

Celem projektu jest zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych w przedsiębiorstwie DJAK SP. Z O. O. poprzez stworzenie warunków skutecznego funkcjonowania firmy w stanie pandemii oraz po jej zakończeniu i w konsekwencji wzmocnienie jego konkurencyjności i odporności, na kolejne kryzysy.
Cel ten zostanie osiągnięty poprzez wdrożenie rozwiązań cyfrowych umożliwiających zdalne przygotowanie wydarzenia poprzez cyfrowe sterowanie oświetleniem  a także wprowadzenie systemu umożliwiającego udostępnianie wideo online w czasie rzeczywistym. Jest to odpowiedź na obecne zapotrzebowanie grupy docelowej, pozwala to też na rozszerzenie oferty i skierowanie jej na nowe grupy docelowe.

Wartość wydatków kwalifikowalnych przeznaczonych na działania związane z pandemią COVID-19: 252 100.00
W tym wysokość dofinansowania  z Funduszu Europejskiego to 214 285,00