O nas

Organizacja imprez i eventów 1
Organizacja imprez i eventów 3

Kim jesteśmy?

Firma DJAK to zespół ekspertów, których pasją i zawodem jest organizacja eventów, koncertów i spektakli. Nasza firma wyróżnia się najnowszymi technologiami oświetlenia, które pozwalają na stworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń wśród widzów.

W ramach naszej oferty posiadamy własny dział scenografii, który tworzy niebanalne projekty sceniczne, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Dysponujemy także produkcją dźwięku, która umożliwia nam dostarczenie najlepszej jakości dźwięku podczas eventów, koncertów czy imprez plenerowych.

DJAK - NIEZAWODNY PARTNER NA KAŻDEJ IMPREZIE!

Od lat specjalizujemy się w obsłudze dużych eventów sportowych, gal, festiwali muzycznych oraz wydarzeń artystycznych. Współpracujemy z największymi organizatorami w kraju i za granicą. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii możemy zrealizować każdy projekt, zarówno kameralny jak i halowy.

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, scenografię oraz konstrukcje sceniczne. Dysponujemy najnowszym sprzętem, który dopasujemy do Państwa potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Zaufaj DJAK i zorganizuj niezapomniane wydarzenie z nami!