Oświetlenie sceniczne i estradowe
Nagłośnienie imprez - eventów - koncertów - uroczystości
Scenografia eventowa

Nagłośnienie imprez – eventów – koncertów – uroczystości

Czy marzysz o tym, aby dźwięk Twojej imprezy dotarł do serc i uszu uczestników? Djak zaprasza Cię do odkrycia naszych usług nagłośnieniowych, które przekształcą Twoje wydarzenie w symfonię emocji i wrażeń.

Organizacja imprez i eventów

Jesteśmy zespołem pasjonatów, dla których organizacja eventów, koncertów i spektakli to nie tylko praca, ale przede wszystkim prawdziwa pasja. Nasza firma wyróżnia się nie tylko zaangażowaniem, ale także innowacyjnością. Dzięki najnowszym technologiom oświetlenia, tworzymy niezapomniane wrażenia, które przenoszą widzów w magiczny świat emocji. Nasz dział scenografii to kreatywna siła, która przenosi wyobraźnię na scenę.

Scenografia eventowa

Chcesz nadać swojemu wydarzeniu charakterystyczną atmosferę i wyróżnić się na tle innych eventów? DJAK ma przyjemność zaprosić Cię do odkrycia naszej ekscytującej oferty scenografii eventowej, która przekształci Twoją wizję w rzeczywistość.

Multimedia

Marzysz o tym, aby Twój event dotarł do szerokiego grona odbiorców na całym świecie? Jeśli szukasz rozwiązań multimedialnych, które wyróżnią Twój event, to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie.

Konstrukcje techniczne

Nasza firma posiada własny dział konstrukcji scenicznych, który zapewni Ci oryginalną scenografię, dopasowaną do Twoich potrzeb. Konstrukcje sceniczne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas każdego wydarzenia.

Oświetlenie sceniczne i estradowe

Firma DJAK zaprasza do odkrycia magii oświetlenia scenicznego, które przemienia przestrzeń wydarzenia w niezapomnianą opowieść w świetle i cieniach. Nasza specjalizacja to tworzenie atmosfery, która porywa uczestników i podkreśla wyjątkowość każdego momentu. Dzięki zaawansowanym technologiom oświetleniowym, jesteśmy w stanie kreować różnorodne nastroje.

Pomożemy Ci najlepiej zaprezentować i wyróżnić się spośród konkurencji.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz budowaniu stoisk wystawienniczych, prezentowanych na targach oraz innych eventach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Zapewniamy w pełni indywidualne podejście i kompleksowo zajmujemy się realizacją zlecenia.

Dopilnowujemy tego, by stoiska zawsze spełniały najwyższe standardy jakości. Współpracowaliśmy już z wieloma Klientami z różnych branż. W ramach naszych usług nie tylko przygotowujemy projekt i budujemy stoisko, ale też transportujemy konstrukcję, po czym ją montujemy i demontujemy.

Szukasz partnera, który zapewni Ci niezawodne wsparcie w zakresie przygotowania stoisk na targi i wystawy? Skontaktuj się z nami!
Organizacja imprez i eventów 1
Organizacja imprez i eventów 3

Technika estradowa - obsługa techniczna imprez

Firma DJAK to zespół ekspertów, których pasją i zawodem jest organizacja eventów, koncertów i spektakli. Nasza firma wyróżnia się najnowszymi technologiami oświetlenia, które pozwalają na stworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń wśród widzów. W ramach naszej oferty posiadamy własny dział scenografii, który tworzy niebanalne projekty sceniczne, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy także produkcją dźwięku, która umożliwia nam dostarczenie najlepszej jakości dźwięku podczas eventów, koncertów czy imprez plenerowych.

DJAK - NIEZAWODNY PARTNER NA KAŻDEJ IMPREZIE!

Od lat specjalizujemy się w obsłudze dużych eventów sportowych, gal, festiwali muzycznych oraz wydarzeń artystycznych. Współpracujemy z największymi organizatorami w kraju i za granicą. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii możemy zrealizować każdy projekt, zarówno kameralny jak i halowy. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług: nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, scenografię oraz konstrukcje sceniczne. Dysponujemy najnowszym sprzętem, który dopasujemy do Państwa potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Zaufaj DJAK i zorganizuj niezapomniane wydarzenie z nami!

Dołącz do zespółu DJAK

Prowadzimy rekrutację na :

Jesteś zainteresowany? Wypełnij nieobowiązującą ankietę oraz dołącz do naszego zespołu

nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi poprzednimi realizacjami. Kliknij na realizacje aby zobaczyć pełną galerie .

Gala Fryderyk 2024

2024

SZANSA NA SUKCES 2024

2024

KSW EPIC

2024

KSW COLOSSEUM 2 PGE Narodowy

2023

Kosmiczny Koncert Paktofonika

2023

FAME MMA 17

2023

XX-lecie kabaretu Neo-Nówka. Kabaret Neo-Nówka we Wrocławiu w Hali Orbita

2022

Sopot TOP Of The TOP Festival 2022

2022

Fryderyk Festiwal Szczecin Netto Arena Szczecin

2022

Schody do wolności

2021

KSW MMA

2021

Koncert Pasyjny

2021

FEN MMA

2020

Uwierz w Świętego Mikołaja

2020

GENESIS

2020

Fryderyk Festiwal 

2019

Miss Supernational

2019

May Day

2019

Kontakt

Biuro

Djak
ul Warszawska 50
49-200 Grodków
e-mail: biuro@djak.pl

Dyrektor regionalny:

Mikołaj Lusiński
tel. +48 531 727 532
e-mail: m.lusinski@djak.pl

Prezes Zarządu:

Damian Jacukowicz
e-mail: d.jacukowicz@djak.pl

Dyrektor zarządzający:

Andrzej Oberc
tel. +48 694 436 053
e-mail: a.oberc@djak.pl

Księgowość:

Maria Bryndza
e-mail: m.bryndza@djak.pl

Dział Eventowy

Dawid Haberka
tel: +48 726 538 746
e-mail: d.haberka@djak.pl

Magazyn Grodków

Mateusz Małek
tel. +48 577 468 253
e-mail: m.malek@djak.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy

Magazyn Warszawa

Krzysztof Luka
tel. +48 609 659 700
e-mail: k.luka@djak.pl

Oświetlenie i multimedia

Bartosz Kij
tel. +48 517 109 459
e-mail: b.kij@djak.pl

Logistyka

Kuba Telenga
Tel: +48 697 147 576
e-mail: k.telenga@djak.pl

Nagłośnienie:

Dawid Dzienisienko
tel. +48 505 822 366
e-mail: d.dzienisienko@djak.pl