Wiemy, jak najlepiej
zaprezentować
Twoją działalność.

Wiemy, jak najlepiej
zaprezentować
Twoją działalność.

Firma Djak specjalizuje się w tworzeniu projektów profesjonalnych stoisk wystawienniczych, wykorzystywanych na targach oraz innych eventach. Zgodnie z Twoimi wskazówkami tworzymy konstrukcję, która może być wykorzystana do m.in. prezentacji produktów/usług/marki, prelekcji oraz spotkań z uczestnikami wydarzenia.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści stale się rozwijają i poszerzają swoją wiedzę. Dzięki temu nie tylko opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach, ale też jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. Projektujemy stoiska praktyczne, trwałe oraz w pełni zgodne z identyfikacją wizualną marki. Tak wykonane standy mają pozytywny wpływ na wizerunek Twojej działalności, dlatego pomogą Ci ją odpowiednio wypromować.Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści stale się rozwijają i poszerzają swoją wiedzę. Dzięki temu nie tylko opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach, ale też jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami.
Projektujemy stoiska praktyczne, trwałe oraz w pełni zgodne z identyfikacją wizualną marki. Tak wykonane standy mają pozytywny wpływ na wizerunek Twojej działalności, dlatego pomogą Ci ją odpowiednio wypromować.
Ponieważ współpracowaliśmy już z Klientami z różnych branż, potrafimy dostosować się do różnych wymogów i specyfiki produktów/usług/firmy. W pełni indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz kompleksowo zajmujemysię całym procesem realizacji, zapewniając pełne wsparcie na każdym jego etapie. Pozostajemy w stałym kontakcie, by mieć pewność, że efekt końcowy spełni wszystkie oczekiwania.
Każdy nasz projekt jest unikalny, funkcjonalny i estetyczny. Używamy wyłącznie najlepszych gatunkowo materiałów, przez co konstrukcje spełniają najwyższe standardy jakości oraz są zgodne ze wszelkimi normami bezpieczeństwa. Tworzymy stoiska dostosowane do postawienia w budynkach, a także na zewnątrz. Z powodzeniem mogą być transportowane i wielokrotnie wykorzystywane, dlatego nie jest to jednorazowy wydatek.
Nasz zespół wykwalifikowanych projektantów, techników oraz stolarzy z uwagą potraktuje przekazane instrukcje i postara się jak najlepiej zrealizować Twoją wizję. Jeśli zaś nie masz pomysłu na stoisko – stworzymy unikalny projekt. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych wyzwań. W każdym przypadku staramy się dostarczyć rozwiązania, które pomagają wyróżnić się spośród konkurencji oraz jak najkorzystniej przedstawić daną markę czy produkt.
Nasze usługi obejmują nie tylko przygotowanie projektu i budowę stoiska, ale też jego transport, montaż oraz demontaż. Zajmujemy się logistyką i wszystkimi kwestiami organizacyjnymi, tak byś mógł przede wszystkim skupić się na prezentacji swoich produktów i usług. Z naszą pomocą możesz nie tylko zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, ale też pieniędzy – od razu uzyskujesz gotowe, sprawdzone rozwiązanie, które skutecznie przyciąga uwagę oraz zwiększa szanse na sukces. 

Samodzielna organizacja stoiska to skomplikowany proces, podczas którego możesz popełnić sporo błędów. Powierz to zadanie specjalistom. Zainwestuj w usługę, która z pewnością się zwróci.

Szukasz partnera, z którym stworzysz spektakularne stoiska na targi i wystawy?

Skontaktuj się z nami! Na podstawie krótkiej rozmowy zaproponujemy wstępną wycenę realizacji. Zaufaj specjalistom! Razem przygotujemy aranżację, która zrobi wrażenie na Twoich potencjalnych klientach, a także partnerach biznesowych i inwestorach

Kontakt

Biuro

Djak Sp. z o. o.
ul Warszawska 50
49-200 Grodków
tel. +48 601 515 551
e-mail: biuro@djak.pl

Dyrektor regionalny:

Mikołaj Lusiński
tel. +48 531 727 532
e-mail: m.lusinski@djak.pl

Prezes Zarządu:

Damian Jacukowicz
e-mail: d.jacukowicz@djak.pl

Dyrektor zarządzający:

Andrzej Oberc
tel. +48 694 436 053
e-mail: a.oberc@djak.pl

Księgowość:

Maria Bryndza
tel. +48 574 170 188
e-mail: m.bryndza@djak.pl

Dział Eventowy

Dawid Haberka
tel: +48 726 538 746
e-mail: d.haberka@djak.pl

Magazyn Grodków

Mateusz Małek
tel. +48 577 468 253
e-mail: m.malek@djak.pl

Kontakt

Formularz kontaktowy

Magazyn Warszawa

Krzysztof Luka
tel. +48 609 659 700
e-mail: k.luka@djak.pl

Oświetlenie i multimedia

Bartosz Kij
tel. +48 517 109 459
e-mail: b.kij@djak.pl

Logistyka

Kuba Telenga
Tel: +48 697 147 576
e-mail: k.telenga@djak.pl

Nagłośnienie:

Dawid Dzienisienko
tel. +48 505 822 366
e-mail: d.dzienisienko@djak.pl